لزوم نوسازی آسانسور چیست؟


امروزه همه وسایل مکانیکی و الکترونیکی نیاز به بازسازی، نوسازی و تمیر اساسی دارند تا کارایی خودشون رو حفظ کنند. آسانسور تنها وسیله رفت و آمد ترافیکی مورد استفاده تمامی گروه سنی و عمومی ترین وسیله جابجایی عمودی در جهان است. با توجه به این که لوازم و قطعات مورد استفاده در آسانسور دارای عمر مفید مخصوصی می باشند. بدیهی است در صورت استفاده از بهترین و مدرن ترین قطعات ،حتی با داشتن برنامه سرویس و نگهداری، تجهیزات از شرایط مطلوب خارج شده و عمر مفید آنها به اتمام می رسد حال اگر برنامه سرویس و نگهداری غیر اصولی و مهم تر از همه عدم آشنایی بسیاری از افراد و شرکت ها را با سیستم های قدیمی را نیز در نظر بگیریم، وضعیت نامناسب آسانسورها پی می بریم .

آسانسور یکی ازلوازم گران قیمتی می باشند که در ساختمان ها نصب می شود لذا تعویض آن(هم از نظر اجرائی و هم از نظر اقتصادی) به راحتی امکان پذیر نیست. پس بهینه سازی و بازسازی آن می تواند در این زمینه کار ساز باشد.
ضمانت امنیت و آرامش: آسانسور از جمله وسایل نقلیه ای می باشد که دستور دادن به آن در اختیار مسافر است و کنترل و توقف آن توسط یک سیستم انجام می شود و مسافر هیچ نقشی در توقف آن ندارد. لذا باید ایمن، کارآمد و مطمئن باشد. آسانسور های قدیمی عموما از نظر ظاهری فاقد زیبائی و آرامش و از نظر فنی گاها فاقد ایمنی می باشند بنابراین نوسازی می تواند این امکان را به کاربران این وسیله ایجاد نماید که تجربه بهتری در راستای ایمنی و سلامتی داشته باشند و این نیز  هزینه های نوسازی را توجیه می کند.

یک آسانسور کامل باید سه قابلیت مهم داشته باشد: 
  ایمنی (تنظیم پارامترهای کنترلی دارای تائیدیه های تست های نمونه)
قابلیت اطمینان (طراحی  و مهندسی  ساخت قطعات و تجهیزات مطابق با استانداردهای  EN-81  و مقررات ملی ساختمان ) 
نحوه عملکرد ( چگونگی نصب و مونتاژ قطعات که علاوه بر راحتی، زیبائی نیز داشته باشد   )

بنابراین بازسازی آسانسور  با تغییرات کوچک  سیستم آسانسور، آنها را به مدرن ترین تجهیزات روز مجهز کرده و آرامش، امنیت و زیبائی  را به کاربران خود هدیه می دهد.


 

محصولات گروه صنعتی سیماتکسان : درب آسانسور حریری ، درب بیابانی ، درب سماتیک ، درب آسانسور بیابانی و درب حریری


دارای استاندار ملی و بین المللی معتبر اروپایی می‌باشد و تمامی محصولات دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش است.  جهت تهیه محصولات ، دریافت قیمت درب آسانسور و ارتباط با کارشناسان فنی مجموعه سیماتکسان ، درب حریری ، درب بیابانی و درب سماتیک و درب آسانسور بیابانی و درب آسانسور حریری از طریق منوی تماس باما این وب سایت تنها صفحه رسمی شرکت سیماتکسان  ارتباط برقرار نمایید.

اطلاعات بیشتر