درباره ی شرکت سیماتکسان (کارخانه حریری)

یکی از بزرگترین شرکت های آسانسوری که در زمینه طراحی و تولید انواع درب آسانسور فعالیت می کنند، شرکت سیماتکسان (کارخانه حریری) می باشد. این شرکت درب آسانسور را در طرح ها و مدل های متنوع تولید و روانه بازار نموده است و طی چندین سال توانسته با تولید بهترین درب های آسانسور پاسخگوی درخواست مشتریان و نیاز بازار باشد. شرکت سیماتکسان (کارخانه حریری) یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده قطعات آسانسور که با سی سال تجربه در این عرصه توانسته در راستای ایجاد متنوع مناسب محصولات و برقراری حس آرامش و امنیت برای مشتریان در این صنعت گام های بلند و موثر بردارد. این گروه صنعتی با بهره گیری از نیروهای متخصص ومجرب در زمینه طراحی و ساخت درب و قطعات آسانسور و بکارگیری دانش و تکنولوژی نوین و نیز استفاده از ابزار و ماشین آلات پیشرفته در خط تولید موفق به تولید و عرضه قطعات و محصولات با برترین کیفیت ،مقاومت و تنوع شده است. 

این گروه تمامی درب های آسانسور را بصورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک عرضه می کند. درب های سانترال و تلسکوپی از نمونه مدل های درب این مجموعه می باشد که در اکثر پروژه های مهم از آن استفاده می شود. تمام قطعات تولیدی و درب ها از بهترین مواد اولیه تهیه می شود و نتیجه آن مقاومت و دوام بالای محصولات در برابر ضربه و فشار می باشد. از نکات مهم در مکانیزم درب های اتوماتیک آسانسور حریری داشتن حرکت نرم و بدون صدا با سیستم محرکه تسمه ای و موتور DC و کنترل سرعت موتور به روش PWM است، این درب ها با تنظیم جداگانه سرعت کند و تند، تنظیم سرعت بازشو و بسته شو و تشخیص خودکار مانع و هشدار به تابلوی فرمان آسانسور و دارا بودن سایر ویژگی های  از جمله، حرکت آهسته زمان باز و بسته کردن کمان و قفل و داشتن منبع تغذیه سوئیچینگ با ولتاژ ورودی و خروجی آن را جزء بهترین درب های شناخته شده در  سطح کشور می باشد.

کلیه محصولات این گروه صنعتی از مواد و قطعات مرغوب ساخته شده که بعد از تولید مورد تست و کنترل قرار می گیرند. طراحی منحصر به فرد، کیفیت و طول عمر بالا از معیار های انتخاب این مجموعه برای پروژه های انبوه سازی و مهم می باشد.

                                                                                   

                                                                                                     (( ما برای پیشرفت و تکامل مرزی قائل نیستیم))